28 Kasım 2020 Cumartesi

DOLAR : EURO :
İMKB : ALTIN :

Haberler

TÜRKSAT KSHA İHALESİ 2016 İHALE 2014 İş Sağlığı ve Güvenliği YENİ POZ VE FİYATLAR

Alkatel Webmail

Oturum Aç

  HAKKIMIZDA

 

Türk Telekomünikasyon A.Ş tarafından 2007 yılında ihalesi yapılan Aydın-Manisa bölgesi global ihale işinde Aydın il taşeronluğunu yapmak üzere Elektronik Mühendisi Bülent Kaplan tarafından 13.08.2007 tarihinde kurulan şirketimiz, ihale kapsamındaki 66 projeyi  tamamlamış olup kesin kabullerini yaptırmıştır.

Firmamız Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından 2010 yılında ihalesi yapılan Aydın-Muğla-Denizli-Uşak bölgesinde, Aydın İli Global İhale taşeronluğunu 2014 Ağustos ayına kadar yapmış ve ihale kapsamındaki 118 projenin kesin hesap, geçici ve kesin kabullerini tamamlamıştır. 

Firmamız TCDD 6.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ sorumluluk sahasındaki Sinyalizasyon ve Elektrifikasyon projelerinde gerek kuruma gerekse kuruma taahhüt de bulunan yüklenici firmalara çözüm sunmaya devam etmektedir.

 Şirketimiz ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 belgelerine sahiptir.

Firmamız 2017-2022 yılları için yapılan Türksat Kablo Sistemleri ve Alt Yapı İşleri ihalesine katılmış, İhale sonucunda Sahatel Firması uhdesinde kalan Eskişehir Bölgesi Alt Yapı ve Şebeke Tesis İşleri Alt Taşeronluğu işlerini almış ve başarıyla sürdürmektedir.

 

 

 

MİSYONUMUZ:

 

Eğitimli, nitelikli ve yetişmiş uzman kadromuzla enerji, veri ve ses iletişim sistemlerinin devamlılığını sağlayacak yüksek standartlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve başarısına katkı sağlamaktır.
 

 

 

VİZYONUMUZ: 

 

İletişimde müşterilerimizi geleceğe taşıyacak lokomotif olmaktır.

 

 

 

Webdesign: cagrikesen hosted By Natro